#2017-12-27 03:24:17 

BratJadzi

Użytkownik

Witam, mam 27 lat i co tu dużo pisać - łysieję. Włosy wypadają mi stadami, nawet nie zdążyłem osiwieć. Czytałem trochę na innych forach, ale tam tylko kobiety piszą o badaniach na hormony itp. W złote środki z reklam nie wierzę.. Prosze o radę co mogę z tym jeszcze zrobić póki mam czas.
#2017-12-27 03:52:37 

MajaTheBee

Użytkownik

U kobiet wypadanie włosów jest często powiązane z hormonami, także nie ma się co dziwić. U mnie przyczyną był stres, który doprowadził do nerwicy i nadciśnienia. Moim zdaniem póki jeszcze nie jest za późno warto zacząć suplementacje witaminami i elektrolitami. Mi bardzo pomogło przyjmowanie potasu, który pozytywnie wpływa właśnie na pracę serca i układ nerwowy. Dziennie potrzeba tego składnika ok 2000-3000 mg, także nie ma co liczyć, że z pożywieniem tyle go dostarczysz do organizmu, więc dobrze jest przyjmować potas w tabletkach. Ja przyjmuję ten http://www.apteka-internetowa-24.pl/olimp-potas-60-tabletek.html, jest niedrogi i na długo starcza, a jego przyjmowanie dużo mi dało, w tym poprawiła się moja pamięć, nie mam problemów z ciśnieniem i nie wypadają mi włosy :)
#2017-12-27 06:38:48 

Ermata

Użytkownik

Zrób badania na żelazo, magnez i potas.
#2017-12-27 09:27:52 

Vinna

Użytkownik

podbijam, mam ten sam problem co kolega wyżej. Badania na potas, magnez i żelazo mam ok. Próbowałam już kuracji domowych, maseczek z jajkiem i oleju kokosowego, ale nic to nie daje. HELP!!
#2017-12-27 10:33:31 

Passeratti

Użytkownik

Wypadanie włosów to jeszcze nic, u mnie włosy nie dość że wypadały to jeszcze się mega przetłuszczały. Straszna porażka. Siostra mi dała na urodziny zestaw seboradin dla mężczyzn, dokładnie z tej linii kosmetyków http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/znane-marki-seboradin. Początkowo przyznaję, że nie stosowałem ich regularnie, ale okazało się że nawet czasowe używanie przynosiło rezultaty i co mogę polecić to na pewno ampułki, są świetne.
#2017-12-27 12:49:02 

MrocznaBasia

Użytkownik

A moim zdaniem to większość z nas jest przemęczona, zestresowana i niedożywiona. Stąd te wszystkie choroby i dolegliwości..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015