#2017-07-04 00:00:10 

DreamsWoman

Użytkownik

nie znoszę owadów i nie lubię jak mi coś lata po mieszkaniu. W związku z tym szukam jakiejś dobrej moskitiery – czytałam ostatnio o takich ramkowych i zastanawiam się czy opłaca się je kupić? A jeśli tak to gdzie? Dodam, że nie jestem mistrzem w pracach „remontowych”, a obecnie nie mam nikogo, kto by mi pomógł i będę się z montażem męczyć sama.
#2017-07-04 00:57:42 

Ermata

Użytkownik

to ja Ci polecam moskitiery od Tesy, są naprawdę proste w montażu.:) też się bałam, że sobie nie poradzę, ale okazało się to banalne, po prostu masz rzepy.
#2017-07-04 02:16:12 

DreamsWoman

Użytkownik

napiszesz coś więcej o tych moskitierach?:) gdzie je znalazłaś, czy dużo płaciłaś? Jak się trzymają w użytkowaniu?
#2017-07-04 04:38:38 

Ermata

Użytkownik

jasne, już piszę. Kupowałam w Internecie, mają w swoim sklepie nieraz naprawdę atrakcyjne przeceny. Generalnie ich produkty nie są najtańsze na rynku, ale naprawdę płacisz za jakość. Chodzi o możliwość dopasowania moskitiery do okna i to, że jest taka leciutka, ale skuteczna. Zdecydowałam się zresztą nie tylko na moskitiery ramkowe do okien, ale też osłonę drzwi na taras. Na tej stronie http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwiobejrzysz jak to wygląda, masz specjalne rzepy samoprzylepne i nawet filmik instruktażowy.:) w razie czego rzepy można spokojnie usunąć i nie ma śladu.
#2017-07-04 05:37:33 

Vinna

Użytkownik

a korzystał ktoś może z moskitier na okna dachowe? Podzielicie się swoimi doświadczeniami? Rzepy samoprzylepne wyglądają super, mam nadzieję, że tak łatwo idzie nie tylko na filmiku.:D w ogóle przepraszam, że się podłączam pod wątek, ale chodzi o ten sam temat.:)
#2017-07-04 07:47:21 

Kotek

Użytkownik

rzepy rzeczywiście są banalne w montażu.;) a moskitiera na okno dachowe to fajne rozwiązanie – my w domu nie mamy takich okien, ale brat ma na poddaszu i trochę kombinowaliśmy jak to osłonić. Myślałem, że coś będzie trzeba przerabiać, ale trafiliśmy na takie cudo: http://www.tesa.pl/konsument/tesa-moskitiera-na-okna-dachowe-comfort.html i tu też wystarczy przylepić… jest też specjalna elastyczna opaska, by okno dało się normalnie otwierać i zamykać.;)
#2017-07-04 09:18:34 

DreamsWoman

Użytkownik

okna dachowe są jak najbardziej w temacie, też możemy o nich podyskutować.:) może się czegoś nowego dowiem.:D a dobrze widzę, że tę siatkę się pierze?? Może głupio pytam, ale nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego.:)
#2017-07-04 11:50:02 

MrocznaBasia

Użytkownik

no pierze się.:D bo jednak przy normalnym użytkowaniu siatka się brudzi, a to nie są moskitiery jednorazowego użytku, mają starczać na długo. Trzeba czasami przeprać, chociaż jak tak widzę w praktyce to wcale szybko nie łapią zanieczyszczeń, chyba coś jest w tym materiale, że sobie radzi.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015