#2017-03-01 23:31:45 

Jaco22

Użytkownik

Witam. Szukam jakiegoś dobrego centrum, które zajmuje się szkoleniem z zakresu pierwszej pomocy. Nie wiem jednak do jakiej firmy z tego zakresu się zwrócić. Pomyślałem, że napiszę tutaj na forum i ktoś będzie w stanie mi coś podpowiedzieć. Może znacie jakieś dobre centrum, które warto polecić?
#2017-03-02 01:03:21 

Jaskółeczka

Użytkownik

Ja bardzo polecam firmę Life Support z Warszawy bo oni organizują takie różne szkolenia i warsztaty i bardzo łatwo się można od nich nauczyć takich cenny zdolności ;) myślę, że naprawdę bardzo warto się do nich zgłosić, bo jednak pierwsza pomoc procentuje.
#2017-03-02 03:54:57 

Vinna

Użytkownik

Ja polecam skontaktować się z tą firmą: http://uczymy-ratowac.pl/kontakt/ tam jest przedstawiona bardzo dobra firma, do której warto się zgłosić. Nie dość, że organizują warsztaty, to też oferują zabezpieczenie medyczne różnych eventów itp.
#2017-03-02 05:48:09 

Passeratti

Użytkownik

Faktycznie bardzo dobre mają tam referencje: http://uczymy-ratowac.pl/referencje/ i widać, że firma współpracowała z licznymi, interesującymi firmami w przeszłości. Chętnie się do nich zgłoszę i może nawet kilka osób odemnie z firmy też pójdzie na tego typu szkolenie ;) dobrze, że jest taka firma w Warszawie.. zgłoszę się do nich ;)
#2017-03-02 07:43:48 

Burgat

Użytkownik

Fajne te centrum ;) chyba się z nimi skontaktuję i mam nadzieję, że przyjmą grupkę kilkunastu osób ze studiów, żeby zapisać się na taki kurs pierwszej pomocy. Szkoda, że wcześniej nie znałem tego centrum bo jednak z zebraniem grupy by nie było problemu kilka tygdoni wcześniej ;p ale teraz sporo osób się porozjeżdżało itp.
#2017-03-02 09:14:34 

MrocznaBasia

Użytkownik

Brałam udział w szkoleniu organizowanym przez tę firmę i naprawdę bardzo polecam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015