#2017-03-02 03:00:17 

BratJadzi

Użytkownik

Dzień dobry. Chciałbym zamówić dla mojej firmy jakies niebanalne, wyrózniające się spośród innych wizytówki, które by intrygowały i które byłyby chętnie przechowywane przez ich właścicieli. Własnie skończył mi się dotychczasowy zapas wizytówek, które niegdyś wydawały mi się niezłe, ale teraz myślę sobie, ze były raczej zwyczajne. Może macie jakieś pomysły, gdzie można zamówic bardziej oryginalne wizytówki?
#2017-03-02 04:20:32 

MajaTheBee

Użytkownik

Myślę, że warto dobrze przemyśleć projekt wizytówki, by rzucała się ona w oczy i intrygowała potencjalnych klientów. Dobrze zamieścić na wizytówce jakieś kolorowe zdjęcie, które nawiązywałoby do specyfiki danej firmy.
#2017-03-02 04:48:47 

Hela

Użytkownik

A jeśli o mnie chodzi to uważam, że nie jest najwazniejsze to, czy na wizytówce znajduje się jakieś ładne zdjęcie albo grafika, ale to, z czego i jak ta wizytówka została wykonana. Słyszeliscie może o wizytówkach metalowych? To jest z pewnoscią to, obok czego potencjalny klient nie przejdzie obojętnie.
#2017-03-02 06:12:24 

BratJadzi

Użytkownik

Ja jak dotąd nie słyszałem. Co to właściwie jest? Gdzie można zamówić tego rodzaju wizytówki?
#2017-03-02 07:57:26 

Hela

Użytkownik

Są to wykonane w uniwersalnym formacie karty kredytowej grawerowane wizytówki z metalu, które produkuje się przy pomocy nowoczesnej technologii. Więcej informacji na temat sposobu ich powstawania znajduje się na stronce https://www.eurograver.com/produkt/wizytowki/, gdzie można znaleźć również przykładowe zdjęcia wykonanych w ten sposób wizytówek. Jak dla mnie tego typu produkty są niewątpliwie estetyczne i unikatowe. Można na nich zamieścic nie tylko logo firmy i dane teleadresowe, ale również wybraną przez siebie grafikę albo zdjęcie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015