#2016-11-18 06:39:00 

DreamsWoman

Użytkownik

Hej! Czy pracowaliscie kiedyś za granica i czy uważacie, że warto wyjeżdżać, żeby się tam dorobić? Czy może lepiej szukac pracy w Polsce? Mnie jakoś nie przekonują do pozostania w Polsce niskie zarobki oraz umowy śmieciowe, z drugiej strony jednak obawiam się życia w nowym miejscu.
#2016-11-18 08:06:18 

MrocznaBasia

Użytkownik

Ja kiedyś pracowałam w Holandii, ale praca była ciężka, fizyczna oczywiście. Pracowałam w szklarni, gdzie było bardzo gorąco i trzeba było się ciągle schylać. Wynagrodzenie było dobre, do tego umowa o pracę, ale jednak nie odczuwałam satysfakcji z tej pracy. Teraz mam pracę w Polsce, a znalazłam ją dzięki portalowi pracatobie.pl/. Na razie jestem zatrudniona na umowę zlecenie, ale pracodawca obiecał, że gdy się sprawdze, to da mi umowę o pracę. Praca mi się podoba, bo jest biurowa, przyjemna, w komfortowych warunkach. Ja bym Ci radziła spróbować najpierw znaleźć prace w naszym kraju, dopiero potem myśleć o ewentualnym wyjeździe.
#2016-11-18 10:44:44 

Ermata

Użytkownik

Ja w ogóle nie mam ochoty wyjeżdżać. Też korzystałam z portalu PracaTobie.pl oraz z innych portali z ogłoszeniami o pracę, i z tego co widze, w Polsce nie brakuje ciekawych ofert. Jeśli ktoś jest ambitny i lubi się rozwijac zawodowo, w naszym kraju też ma szansę uczciwie się dorobić. A za granice mnie nie ciągnie, jedynie w celach turystycznych i rekreacyjnych zamierzam tam jeździć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015