#2016-11-18 04:38:07 

Jaskółeczka

Użytkownik

Hejka! Zwracam się d0o wszystkich aktywnych hostess na tym forum. Do wakacji studiowałam w Poznaniu i dorabiałam zazwyczaj na Międzynarodowych Targach Poznańskich jako hostessa. Z tym, że miałam po prostu kilka zaprzyjaźnionych firm, które się do mnie odzywały, bo za pierwszym razem dobrze się sprawdziłam. Bardzo lubię te pracę bo jest przyjemna i dobrze płatna, więc po przeprowadzce również chciałabym się tym zajmować. Mianowicie właśnie zaczęłam magisterkę we Wrocławiu, gdzie nie mam żadnych kompletnie znajomości, więc się skończyła praca podana na talerzu :/ Czy któraś z was miała takie doświadczenie, że musiała zupełnie od zera budować taką sieć kontaktów? Albo w ogóle ma na to jakiś patent?
#2016-11-18 05:42:18 

Vinna

Użytkownik

Ojej, współczuję. Szczerze to nie wiem jak to zacząć od 0 bo aż sobie nie wyobrażam ze w duzym mieście bez znajomości można się zatrudnić nagle więcej niż kilka razy. Chyba po prostu musisz powoli się zatrudniać że tak powiem jako hostessa bez doświadczenia i powoli liczyć na to że cie znowu będą zauważać tak jak mówisz że w Poznaniu.
#2016-11-18 07:17:33 

Ermata

Użytkownik

Nie no, tak źle chyba nie powinno być. Jednak jak już trochę pracowałaś to masz co wpisac w CV więc napewno pójdzie ci wszystko szybciej i łatwiej niż jakiejś lasce co dopiero teraz sobie zamarzyła, że by chciała pracować jako hostessa. Trzymam kciuki za nowy start we Wrocławiu! Tak w ogóle to moje rodzinne miasto i baaaaaardzo polecam :*
#2016-11-18 08:34:10 

MrocznaBasia

Użytkownik

To ja akurat mam w ogóle bardzo podobne doświadczenie, tylko że wcześniej w ogóle mieszkałam w bardzo małym mieście, gdzie o ładną, kontaktową dziewczynę na hostessę nie było wcale tak łatwo ;) Także pracowałam wszędzie, od marketów, po jakieś wystawy. W każdym razie tez się przeprowadziłam do Wrocławia z myślą o kontynuowaniu ulubionej pracy i koleżanka mi poleciła agencję hostess we Wrocławiu do które4j ona tez pracowała przez 2 lata. Możesz sobie ich obczaić na stronie hostessy.caneli.com.pl/hotessy-wroclaw/. Bardzo prosty układ. Oni pozyskują klientów i pośreniczom między nimi a tobą. Można poznać super towarzystwo i praktycznie bez wysiłku dostawać częste zlecenia i normalnie masz umowę, także na legalu :)
#2016-11-18 09:42:09 

Jaskółeczka

Użytkownik

OK. Brzmi bardzo dobrze, dzięki za polecenie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015