#2016-11-09 02:36:31 

DreamsWoman

Użytkownik

Siema, niedługo wychodzę z mąż. Nie będę ukrywać, że organizowanie tej całej imprezy trochę mnie męczy. Mam już tego dosyć. Strasznie mnie to stresuje. Tak się zastanawialiśmy nad pamiątkami ze ślubu i o ile w kwestii zdjęć się zgadzamy. Oboje chcemy mieć piękne fotografie, o tyle nie wiem co z kamerzystą. Wszystkie filmy jakie widziałam wydawały mi się nudne i kiczowate. Nikt ich potem drugi raz nie ogląda. Czy jest w ogóle sens płacić tyle kasy, tylko po to by raz się pośmiać z ciotki, która głupio wyszła? Mozę się mylę, może teraz to inaczej wygląda.
#2016-11-09 04:30:15 

MrocznaBasia

Użytkownik

teraz jest zupełnie inaczej. W Poznaniu kamerzyści ślubni X Day robią naprawdę fajne filmy. Nie trwają one tyle co kiedyś. Teraz dostajesz świetnie zmontowany film około dwadzieścia minut. Nikt się nie nudzi ja swój oglądałam kilkanaście razy i nawet po roku lubię go sobie czasem odtwarzać. Zresztą możesz zobaczyć przykładowe filmy, czy takie coś ci się podoba.
#2016-11-09 06:48:38 

Ciezar

Użytkownik

Teraz to możesz sobie zrobić naprawdę cuda, teledyski, jest wiele konwencji do wyboru. Tak jak mówi koleżanką, zanim wybierzesz konkretnego kamerzystę obejrzyj jakie filmiki zrobił i czy tobie coś takiego odpowiada.
#2016-11-09 08:12:57 

DreamsWoman

Użytkownik

Dzięki, sprawdzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015