#2016-11-08 02:54:31 

DreamsWoman

Użytkownik

Chce pojsc do coacha na jakies konsultacje. Dowiedziec się co mogę zrobic… w sprawie przedswiezwiecia które mi chodzi po glowie. Ale wiem ze niektórzy coachowie nie maja ICF. Czy każdy coach musi mieć ICF?
#2016-11-08 05:02:32 

MrocznaBasia

Użytkownik

Niby nie każdy musi mieć certyfikat International Coach Federation ale taka certyfikacja daje dużo plusów. prawda jest taka ze jak ktos bez ICF jest to po prostu mniej wie zazwyczaj. Dlatego osobiście rozglądałabym się za coachem z dyplomem od nich. Teraz na rynku preznie działają firmy szkoleniowe Poznań przoduje w tym ile przeprowadza szkolen. M. in, z komunikacji. Jak szukasz takiej firmy to zajrzyj tez tu : michalleglowski.pl i będziesz wiedziec wiecej. A komunikacja to klucz do wielu rzeczy :P
#2016-11-08 05:56:49 

Ermata

Użytkownik

taki klucz ze niektórzy nie rozumieja go i Wrzeszcza manipuluja itd. :P Szkoda gadac. Ale takich ludzi tez się spotyka przeciez nie da się ukryc . Nie jedna z nas osoba przezyla straszna tragedie z tego powodu.
#2016-11-08 06:23:14 

Vinna

Użytkownik

nie każdy coach musi mieć ICF . To jest akredytacja po prostu. Ale jednak nie każdy chce ja mieć.
#2016-11-08 09:13:13 

Jaskółeczka

Użytkownik

Dla mnie to troche bez logiki być coache mi nie mieć ICF. Ale każdy ma wybor wiec nie mnie to ocoeniac. A poza tym jednak każdy z nas na co innego patrzy. Jeśli ktos ma umiejętności do bycia coachem to sobie poradzi nawet bez ICF. to moje zdanie ale to się bardzo rzadko zdarza bo do bycia coachem to jednak wiedza wiedza wiedza jest potrzebna a nie na robienie byle jak :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015