#2016-11-04 08:49:47 

Jaskółeczka

Użytkownik

gdzie mogę szybko i sprawnie załatwić auto zastepcze? Czy to jest tak, ze musze cos od razu placic? Czy oc sprawcy faktycznie pokrywa wszystko od początku do konca?
#2016-11-04 10:08:35 

SkokWWode

Użytkownik

ostatnio z musu zainteresował mnie szybki wynajem samochodu i sprawdziła się firma RentKraków. Jak rozmawiałem z kolegami o ich doświadczeniach z tymi usługami dowiedziałem się też, że mają w ofercie również auto zastępcze – przy czym można zaszaleć, bo wszystko zaleznie od potrzeb… Jednemu w wypadku uszkodził się dostawczak i nie było najmniejszego problemu z zastępczym. Nie musisz nic płacić, oc pokrywa. Tylko jeździć.:D
#2016-11-04 10:31:25 

Jaco22

Użytkownik

zgłoś się do jakiejś dobrej wypożyczalni, a tam wypełnisz właściwy wniosek i po prostu wybierzesz sobie jaki model samochodu ci odpowiada. Też korzystałem z usług tej firmy co kolega wyżej i jestem zadowolony. Przede wszystkim są bardzo kontaktowi i wszystko dobrze ci wyjaśnią, więc nie musisz się bać, że coś pominiesz albo wpadniesz w jakieś problemy finansowe. Moje auto stało na warsztacie osiem dni i przez ten czas mimo wszystko mogłem śmigać sobie świetną bryką. Polecam.;))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015