#2016-09-22 05:07:43 

DreamsWoman

Użytkownik

Cześć wszystkim. Od niedawna tematem numer jeden w moim domu jest kwestia założenia firmy. Mamy już biznesplan, wiemy w co chcemy zainwestować, ale nie wiem, czy wzięliśmy pod uwagę wszytko to co trzeba. Jeśli macie jakieś uwagi to podzielcie się proszę. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie możliwe podpowiedzi.
#2016-09-22 07:54:43 

Karmel

Użytkownik

Witaj. Przede wszystkim marketing, warto założyć sobie już witrynę www i zadbać o właściwą reklamę. Może też sprzedaż internetowa, no chyba ze to firma usługowa. Wydaje mi się, że musisz też zainwestować w dobra księgową. To chyba tyle jak na początek powinno wystarczyć. Pozdrawiam
#2016-09-22 09:53:22 

Vinna

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Na moje jeszcze nie wszystko jak na początek. Nie od dziś wiadomo, że każda firma musi sobie poradzić z ochroną danych, dlatego wydaje mi się, że zatrudnienie lub przeszkolenie się samemu w tym zakresie będzie istotne. Można ewentualnie też wynająć kogoś takiego, kto będzie trzymał piecze nad tym. Dlaczego o tym wspominam, generalnie ze względu na zaostrzony rygor, który wszedł z ustawą na początku 2015 roku. Nie ma nic gorszego jak wyciek danych zwłaszcza klientów firmowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015