#2016-09-15 22:14:51 

Karmel

Użytkownik

Witam serdecznie kolegów i koleżanki moich drogich użytkowników forum tutejszego Interesuje mnie obecnie tylko jedna rzecz. Znaczy tak ogólnie to mnie interesuje znacznie więcej w życiu, ale teraz tylko to obecnie zaprząta moją głowę. Chodzi mianowicie o to, że chciałbym mieć w domu sejf. Ale nie taki co stoi na szafie czy w biurku głęboko, tylko taki normalny, w ścianie schowany. Jak na filmach, że jeszcze obraz można na tym powiesić hehe Macie jakieś pomysły?
#2016-09-15 22:27:51 

Kotek

Użytkownik

No są ogólnie dostępne takie sejfy w ścianie i możesz sobie bez problemu coś takiego ku-pić. Fajna sprawa, mój szef ma coś takiego w swoim gabinecie i właśnie za obrazem jest to scho-wane tak jak mówisz. Najpierw się z tego śmiałem, ale jednak potem stwierdziłem, że ta sprawa jest super tak naprawdę.
#2016-09-16 01:04:45 

Karmel

Użytkownik

A nie wiesz, gdzie taki sejf można kupić? Bo taka informacja w tej chwili by mi się jednak najba-dziej przydała. Bo to, że są dostępne to już wiem, ale jeszcze bym się chciał dowiedzieć gdzie dokładnie mogę coś takiego dla siebie dostać
#2016-09-16 03:25:46 

Ermata

Użytkownik

Ja wiem. Mój mąż ostatnio kupował na broń sejf na stronie polskie-szafy-metalowe.pl Emerytowany policjant, licencje wszystko ma i ogólnie nie może się rozstać z bronią. Na szczę-ście trzyma ją w tym sejfie i tylko co jakiś czas wyjmuje do polerowania i jest szczęśliwy
#2016-09-16 05:46:39 

Karmel

Użytkownik

Czyli to jest ta sama firma, w której moja znajoma w Łodzi szafki z metalu kupiła. O firmie wiedziałem i znałem, ale nie miałem po prostu pojęcia, że oni też się zajmują sejfami w sumie. Fajna sprawa, mam nadzieję, że będę zadowolony
#2016-09-16 08:12:23 

Ermata

Użytkownik

Będziesz będziesz. Mojego męża ciężko zadolowić, ale skoro tym sejfem się udało to niech to coś znaczy :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015