#2016-09-04 22:51:37 

Jaco22

Użytkownik

Witam, mój tata jest starszą osobą i pojawił się u niego dość nietypowy i bardzo wstydliwy problem. Od jakiegoś czasu mimowolnie bez kontroli oddaje mocz w bardzo niewielkich ilościach, ale powoduje to u niego ogromny dyskomfort.
#2016-09-05 01:04:42 

MajaTheBee

Użytkownik

myśle ze na tym etapie wystarczyłoby zastosowanie odpowiednich wkładek przyklejanych do przylegającej bielizny. Takie wkładki chłoną mocz i nieprzyjemny zapach i sa rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób z lekkim nietrzymaniem moczu
#2016-09-05 02:44:10 

Vanessa

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówczynią – wkładki to doskonałe rozwiązanie, ale tylko jeśli problem z nietrzymaniem moczu jest stosunkowo niewielki. Potem będzie raczej konieczne zastosowanie np. pieluchomajtek Teny, które dobrze sprawdzają się przy pogorszeniu się tej dolegliwości. Podobnie było z moją mamą, a teraz bidulka już całkiem leży i mam nawet problem z codzienną pielęgnacją jej ciała. Już nie wiem co mam robić…
#2016-09-05 03:57:24 

MajaTheBee

Użytkownik

a myślałaś o zastosowaniu kosmetyków Seni Care, które są zamiast mydła i wody, oczyszczają i nawilżają skórę, zostawiają warstwę ochronną i nadaje się do codzsiennego stosowania. Moi znajomi używali ich dla swojej leżącej mamy i byli bardzo zadowoleni. Ogromnie ułatwiały im codzienną toaletę.
#2016-09-05 05:58:59 

Vanessa

Użytkownik

Nie wiedziałam nawet o takich specjalnych kosmetykach. Dzięki za podpowiedź. Na razie to mam większy problem – od tego biegania między pracą domem, a jeszcze opieką nad mamą porobiły mi się odciski i liczne otarcia. Już nie wiem co mam nosić, żeby się ich pozbyć
#2016-09-05 08:47:03 

MrocznaBasia

Użytkownik

Witam, doskonałym rozwiązaniem na wrażliwe stopy, narażone właśnie na otarcia jest zakup skarpetek zdrowotnych, które chronią te miejsca na stopie narażone na działania czynników drażniących, opaska elastyczna na śródstopiu nie uciska jej, ale zapobiega przesuwaniu się skarpety. Polecam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015