#2016-09-02 07:41:58 

Kebabojad

Użytkownik

Witam. Mam tutaj taką sprawę. Niestety ale w mojej rodzinie zaczęło się bardzo źle dziać. Głównie chodzi o to, że żona sobie nie radzi. Straciła pracę, teraz w wyniku nieszczęśliwego wypadku jej mama zmarła i została już bez rodziców. Ja się staram ją wspierać jak tylko mogę. Robię naprawdę wszystko, żeby jej było dobrze, ale niestety chyba mi się nie udaje. Żona po prostu sięga po alkohol. Zaczęło się niewinnie. Od wychodzenia z przyjaciółkami na piwko wieczorem do pubu. Potem się zaczęło przynoszenie alkoholu do domu i teraz widze, że wszędzie po szafkach są pochowane jakieś butelki z alkoholem i jak tylko wychodzę, to ona się upija i pije. Nie wiem jak mam tę sprawę z nią załatwić. Jakieś pomysły?
#2016-09-02 09:46:43 

Jaskółeczka

Użytkownik

Każdy na swój własny sposób stara się radzić sobie z różnymi przeżyciami. Szkoda właśnie, że dla Twojej żony to był alkohol. No ale cóż, stało się, to teraz trzeba zrobić, by to naprawić. Zajdź dla żony jakąś dobrą placówkę leczenia uzależnień i tam zaprowadź to oni już doskonale będą wiedzieli co w tej sytuacji robić i zrobią naprawdę wszystko, żeby Twojej żonie pomóc się uporać z tymi problemami i na pewno odstawi alkohol.
#2016-09-02 10:02:25 

Kebabojad

Użytkownik

tylko jaki ten ośrodek wybrać? Bo jak właśnie staram się szukać czegoś na własną rekę to się okazuje, że nie wiem co o tym sądzić. A nie chcę jej wysłać do jakiegoś miejsca, w którym się jej jeszcze większa krzywda stanie… Sama rozumiesz…
#2016-09-02 10:40:47 

Jaskółeczka

Użytkownik

Rozumiem. No niestety są też takie miejsca i nic się nie da zrobić. Ja bym Ci proponowała sprawdzić leczenie.osrodekoaza.pl/leczenie-uzaleznien bo tutaj mój znajomy się leczył i mówił, że bardzo jest profesjonalnie, z sercem i empatią do wszystkich podchodzą i wszystko rozumieją
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015