#2016-08-29 09:14:21 

Vanessa

Użytkownik

Cześć, kochani co lepiej wybrać na wyposażenie do sklepu – meble na wymiar czy gotowe komplety, składające się z lad, półek itd? Zapraszam do wypowiedzi wszystkich ale szczególnie osoby które mają jakiś swój biznes i doświadczenie w meblowaniu. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.
#2016-08-29 12:11:18 

BratJadzi

Użytkownik

Niezależnie co będziesz sprzedawać w tym sklepie polecam meble na wymiar, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb, metrażu pomieszczenia i przeznaczenia. Oprócz tego że będą prezentowały się o wiele bardziej profesjonalnie to ułatwia pracę tobie, albo osobie ktora zatrudnisz. Takie jest moje zdanie ale mysle ze wiekszosc osob majacych wlasne sklepy czy punkty obslugi przyznają mi rację.
#2016-08-29 12:50:01 

Hela

Użytkownik

Tak, ja się pod tym podpisuję bo prowadzę sklep pod Wrocławiem który umeblowałam jak popadnie i kiedyś prawie straciłam zęby na otwartej szufladzie ;]. Bardzo głupio to wyglądało w oczach klientów, bo jak ktoś może zaufać w jakość moich towarów jak potykam się o burdel za ladą. Po remoncie budynku i elewacji zamówilismy meble na wymiar w Sigma które są trwałe, dobrze przemyślane i estetyczne.
#2016-08-29 12:59:21 

MajaTheBee

Użytkownik

Mogłabyś podrzucić link bo już od dłuższego czasu zastanawiam sie nad wymianą mebli w sklepie rodziców, ale jakoś tk ciągle mi nie podrodze z tym tematem. Z góry dziekuje za pomoc.
#2016-08-29 15:32:37 

Hela

Użytkownik

Proszę: sigmameble.eu/38-meble-sklepowe. Tu sobie podejrzysz co i jak ale polecam skontaktować się z nimi, o wszystko podpytać, może nawet się spotkać i na spokojnie pogadać. Dowiedziałabyś się za ile można zrobić meble, co najlepiej zastosować do róznego typu towarów i produktów. W moim przypadku otrzymałam bardzo wiele podpowiedzi i wskazówek dzieki czemu bardzo łatwo jest mi się we wszystkim odnaleźc i utrzymać porządek a sami wiecie jak to jest w sklepie, wszystko w biegu, w zamieszaniu, pzdr.
#2016-08-29 17:57:26 

MajaTheBee

Użytkownik

Bardzo dziękuję, juz wszystko sobie znalazłam i przemyslałam sprawę. Z tego co widze w galerii to robią naprawdę bardzo ładne meble o fajnych kształtach. Gdybym wstawiła takie do siebie to na pewno zgarnęłabym klientów konkurencji :D. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015