#2016-08-29 08:01:14 

Jaco22

Użytkownik

Witam wszystkich. Tak jak w temacie.. szukam pola namiotowego nad Ustroniem. Możecie mi pomóc poszukać firmy, która oferuje miejsce na takich polach? Byłbym wdzięczny, bo sporo już szukałem i nic ciekawego nie mogę znaleźć. A czasu coraz mniej żeby zaplanować udany urlop. Pozdrawiam
#2016-08-29 09:24:12 

BratJadzi

Użytkownik

Ja akurat znam jedną świetną firmę, do którego możesz się zwrócić o pole namiotowe na Ustroniu Morskim ;) mają tam bardzo dobrą ofertę. Ceny super dopasowane do tego regionu. Nie dość, że jest tanio jak na sektor znajdujący się nad morzem, to jeszcze super okolica z licznymi atrakcjami dookoła. Bardzo polecam ;) jak będziesz miał jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało.
#2016-08-29 10:17:31 

MrocznaBasia

Użytkownik

Też się mocno zastanawiam, czy nie jechać tam na wakacje.. jednak w tym roku to strasznie dużo pracy miałam i należałoby mi się trochę odpoczynku i wytchnienia od pracy. Szczególnie, że końca nie widać tych obowiązków. Dostałam niedawno awans i mam strasznie dużo pracy. A gdzie czas na męża i założenie rodziny..? może akurat na takim urlopie się uda kogoś poznać, zobaczymy
#2016-08-29 11:41:29 

Jaskółeczka

Użytkownik

Na wszystkie przychodzi czas, także spokojnie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015