#2016-08-17 03:35:24 

Vanessa

Użytkownik

Witam serdecznie! Zakladam wątek dotyczacy urzadzania salonu poniewaz kompletnie nie mam pomyslu na to jak urzadzic swoj........ lubie raczej jasne kolory i raczej tradycyjne rozwiązania, bez udziwnień, be z jakichs ekstrawagancji
#2016-08-17 04:38:44 

BratJadzi

Użytkownik

To troche dziwne pytanie... nawet gdybym chciał, to nie wiem jak mam pomóc obcej osobie w urządzeniu salonu, kompletnie jej nie znając i wiedzac tylko, ze lubi jasne kolory, moze cos wiecej ??
#2016-08-17 06:32:33 

MrocznaBasia

Użytkownik

Proponuję klasyczne mebelki, są uniwersalne, mi się najbardziej podoba drewno jako materiał na meble, drewniane meble są klasyczne, eleganckie, piękne ;)
#2016-08-17 07:08:02 

MajaTheBee

Użytkownik

Ja na przykład te z mam w salonie meble drewniane, tak jak mowi kolezanka wyzej – sa klasyczne, eleganckie, bez zbednych udziwnien, bardzo ładne.. ostatnio wstawilam tez do salonu piękne biurko stylowe, nie mialam na nie miejsca w pozostalej czesci mieszkania a ze wzgledu na specyfike mojej pracy jest mi bardzo potrzebne. Wyglada w salonie rewelacyjnie, naprawde, teraz to nawet sie ciesze, ze nie mam w mieszkaniu miejsca na biuro :D
#2016-08-17 07:46:42 

DreamsWoman

Użytkownik

Tez jestem zwolenniczką stylu prostego i tradycyjnego. W zeszłym miesiacu jednak znalazłambardzo nowoczesne ławy do salonu i tak mi sie spodobały, ze wymienilam swoja w salonie. Szczerze mowiac taki nowoczesny element dodal swieżości i lekkosci w pokoju. Czasami warto pomieszac troche style
#2016-08-17 08:30:17 

Hela

Użytkownik

Mam podobny problem, jak kolezanka, ogladam te katalogi i ogladam i na nic nie moge sie zdecydowac.. nie stac mnie na jakies szalone rozwiazania, te klasyczne wydaja mi sie nudne, echh chyba poprosze o pomoc jakiegos architekta wnętrz :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015