#2016-08-16 01:32:54 

MajaTheBee

Użytkownik

Cześć wszystkim. Niedługo odbieram swoje pierwsze mieszkanie i szukam modnych elementów do jego wykończenia. Możecie polecić mi jakiegoś sprawdzonego producenta oświetlenia? Najlepiej, by miał on w swojej ofercie duży wybór kinkietów, bo je uwielbiam i chcę zainstalowac ich co najmniej kilka sztuk w całym mieszkaniu.
#2016-08-16 04:25:40 

Jaco22

Użytkownik

Jeśli lubisz nowoczesne oświetlenie to możesz zapoznać się z ofertą firmy tomix.pl. W tym sklepie znajdziesz produkty co najmniej kilunasttu różnych producentów, także jest z czego wybierać. Poza tym wybierając lampy w sklepie Tomix masz pewność, że kupujesz sprzęt lepszej jakości, profesjonalnie wykonany, trwały i funkcjonalny. Jak zamówisz u nich lampy to wiesz, że będą Ci one służyły przez wiele lat.
#2016-08-16 07:24:11 

Burgat

Użytkownik

Jeśli chodzi o same kinkiety, nie wiem czy w grę wchodzą też modne lampy w oprawach gipsowych, to jest co najmniej kilku różnych producentów, którzy zajmują się ich sprzedażą. Tak na szybko to mogę wymienić takie firmy jak: Aquaform, KASPA, Leds C4, Asro Light, Redlux i wiele innych. Najlepiej jak poszukasz w jakimś większym sklepie z oświetleniem wewnętrznym.
#2016-08-16 08:30:04 

Jaskółeczka

Użytkownik

Jeśli interesują Cię lampy ścienne tj. kinkiety to przyjrzyj się bliżej lampom Redlux. Ta firma ma w swojej ofercie wiele modeli nowoczesnych kinkietów pasujących do różnych wnętrz i różnych typów pomieszczen. Ma lampy do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego czy do łazienki. W ofercie tej firmy znajdziesz również wiele modeli lamp gipsowych, które fajnie prezentują się na wewnętrznych klatkach schodowych, gdy masz mieszkanie dwupoziomowe lub po prostu na przedpokojach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015