#2016-08-11 03:44:41 

MrocznaBasia

Użytkownik

Siema, potrzebuję jednej albo dwóch sprzątaczek do średniej wielkości biura w Zielonej Górze. Z tego co się zdążyłam zorientować to najkorzystniej wychodzi skorzystać z usług firm sprzątających. Dla mnie to brzmi bardzo wygodnie, bo nie będę musiała nikogo zatrudniać. Co sądzicie o tym pomyśle?
#2016-08-11 05:41:27 

Vanessa

Użytkownik

Jasne, że tak. Zielonogórskie firmy sprzątające są niesłychanie skrupulatne. Firmy szkolą dokładnie pracowników, którzy na większość rzeczy mają procedury. Sprzątają bardzo dokładnie. Poza tym wiele z tych firm obok sprzątania oferuje ochronę, a pewnie też by ci się przydał ktoś kto będzie wszystkiego pilnować.
#2016-08-11 05:49:44 

MrocznaBasia

Użytkownik

Tak nie miałabym nic przeciwko temu, by jedna firma obsługiwała biuro pod kontem porządku, bezpieczeństw a czystości. To by mi było nawet całkiem na rękę.
#2016-08-11 07:38:13 

Jaco22

Użytkownik

Świetną ochronę znajdziesz tutaj poziom.com.pl/ochrona/ . Z tego co wiem świadczą też usługi sprzątania :) oczywiście nie te same osoby, ale ta sama firma ma i sprzątaczki i ochroniarzy. Taka branża ochroniarsko-sprzątająca. Także jeśli chcesz mieć wszystko w ramach jednej firmy to oni wszytsko pięknie ogarną.
#2016-08-11 08:41:10 

MajaTheBee

Użytkownik

Dzięki za kopsniecie linka, bardzo mi się podoba ta opcja. Już się umówiłam na spotkanie i wszystko dokładni omówię z przedstawicielem. Będę miała chociaż jeden temat z głowy. Kamień spadł mi z serca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015