#2016-08-08 01:46:32 

Jaco22

Użytkownik

Siemka. Tak się właśnie zastanawiam nad ogrodzeniem na swojej działce. Niestety upodobania moje i żony trochę się od siebie różnią. Każdemu podoba się co innego. Chciałem wybadać co wam się podoba. Co zakładacie, założyliście albo macie w planach. Jakie wam się płoty podobają i gdzie kupiliście lub kupujecie takie coś. Może akurat ja też skorzystam z tego.
#2016-08-08 03:26:40 

Vanessa

Użytkownik

Cześć. Płoty to chyba kwestia bardzo indywidualna. Każdy ma taki jaki mu się podoba najbardziej. Jeśli mam coś doradzać to poradziłabym przejrzeć oferty ogrodzeń firmy Drumar. Mają ciekawą ofertę na ogrodzenia i metalowe i te panelowe. Na pewno będzie można coś konkretnego od nich wybrać. Nic innego nie przychodzi mi niestety do głowy, pozdrawiam
#2016-08-08 05:24:52 

Burgat

Użytkownik

Witajcie. Ja w sumie podobnie uważam jak koleżanka. Przeglądałem nawet ofertę tego producenta, żeby się bardziej zapoznać z ofertą i przyznam szczerze, że ładnie wyglądają ceny za ogrodzenie z metalu. Samo ogrodzenie utworzone raczej w konwencji nowoczesnej. Dopasowane do dzisiejszych wymagań jakże zapracowanych osób. Chyba sam rozważę opcję wymiany ogrodzenia, aż się nakręciłem na taki typ.
#2016-08-08 07:56:34 

Kebabojad

Użytkownik

Metalowe ogrodzenia ogólnie są super, znacznie bardziej wytrzymalsze niż drewniane.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015