#2016-08-04 05:34:41 

DreamsWoman

Użytkownik

Witam dziewczynki. Już niebawem urodzę moją córeczkę. Niestety nie jestem chyba w stu procentach przygotowana do tego ważnego wydarzenia. Mam oczywiście niezbędną wyprawkę dla dziecka już od dawna mam. Nie jestem tylko pewna czy jestem przygotowana na czas karmienia. Czy mogłybyście coś podpowiedzieć co warto sobie kupić, aby ten proces karmienia sobie jakoś uprościć?
#2016-08-04 08:05:41 

MrocznaBasia

Użytkownik

Witaj. Ja też na ostatnich nogach. Przedewszystkim kupiłam sobie stanik do karmienia. Mama doradziła mi że coś takiego będzie mi pomocne nawet gdy będę karmiła poza domem. Wydaje mi się że taka bielizna także tobie się przyda. Trzymam kciuki za ciebie podczas porodu. Pa
#2016-08-04 10:22:00 

Ermata

Użytkownik

Witajcie dziewczynki, wszystkiego dobrego, szczęśliwego rozwiązania. Musicie sobie kupić specjalna odzież do karmienia. To nie tylko staniki, ale także i bluzki specjalnie przystosowane do tego. Dzięki nim łatwiej będzie wyjąć pierś kiedy maluch zgłodnieje. Pod tym adresem są fajne ubrania specjalnie dla mam karmiących moromu-sklep.pl/18-do-karmienia. Przyznam szczerze, że ciuchy nawet nie są drogie, spodziewałam się, że kosztują znacznie więcej.
#2016-08-04 11:19:18 

MajaTheBee

Użytkownik

Ciekawe, ja też muszę przejrzeć, jestem w 3 miesiącu, ale i tak się przydadzą. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015