#2016-07-26 07:18:27 

Kotek

Użytkownik

Cześć. Szukam naprawdę dobrego fryzjera u którego mogę zrobić dobrą i modną fryzurę. Nie chcę iść do byle kogo, bo mam określoną wizję i chcę trochę nietypowe uczesanie. Dlatego to musi być prawdziwy pasjonat i fryzjer, który podała wyzwaniu. Ktoś może mi polecić takiego dobrego fryzjera z Poznania? Bardzo proszę o Waszą pomoc, bo samemu nie mogę znaleźć żadnego ciekawego salonu fryzjerskiego..
#2016-07-26 10:03:15 

Jaco22

Użytkownik

Ja odwiedzam zawsze swojego uzdolnionego fryzjera w Poznaniu, który nie raz mi robił bardzo nietypowe i właśnie oryginalne fryzurki ;P No i za każdym razem udało mu się właśnie odtworzyć to co chciałem.. dlatego mam do niego pełne zaufanie ;)
#2016-07-26 12:19:50 

BratJadzi

Użytkownik

Ja mogę polecić jednego stylistę fryzur z Poznania, który doskonale zna się na swojej pracy i potrafi wyczarować bardzo ciekawe i oryginalne fryzury. Polecam bardzo ;) Zdecydowanie możesz tam zamówić u niego każdą fryzurę ;)
#2016-07-26 12:39:37 

FrytekBezOleju

Użytkownik

Odwiedź sobie stronkę diamante.pl/pol/fryzjer.html znajdziesz tam dokładny opis i ogólnie prezentacje bardzo dobrego fryzjera z Poznania. Ja zawsze go odwiedzam i zawsze słyszałem pozytywne komplementy na temat swojej fryzury.
#2016-07-26 13:08:45 

Kotek

Użytkownik

Bardzo się cieszę, że założyłem ten temat bo teraz dużo się wyjaśniło i wiem już co i jak z tym fryzjerem ;) Serdecznie dziękuję Wam za pomoc ;D Na pewno odwiedzę ten salon fryzjerski i przekonam się sam, skąd tyle pozytywów na jego temat ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015