#2016-07-25 04:36:04 

FrytekBezOleju

Użytkownik

Witam wszystkim, zajmuje się zawodowo pisaniem nowości, newsów i wszelkiego rodzaju informacji związanych ze sportem. Ostatnio bardzo dużo dzieje się w Rosji, zarówno na obecność naszych piłkarzy na tamtejszym rynku, ale też ze względu na wiele imprez. Mam dostęp do rosyjskich artykułów, ale nie potrafię ich przetłumaczyć, więc szukam pomocy w tym zakresie.
#2016-07-25 05:33:26 

BratJadzi

Użytkownik

Masz racje, że ten rynek wschodni pod względem sportowym bardzo się rozwinął. Wszystko przez to, że na tym rynku obecne są bardzo duze pieniądze pochodzące z firm gazowych, paliwowych czy energetycznych. Ale to dobrze bo caly sport na tym skorzysta.
#2016-07-25 07:34:36 

FrytekBezOleju

Użytkownik

Dlatego tez zainteresowałem się tym rynkiem sportowym. Jest bardzo duzo informacji, ale język jest na tyle trudny, że nie mogę samodzielnie dac rady. Znacie może kogos, kto pomoze mi tłumaczeniu takich doniesień.
#2016-07-25 09:02:23 

DreamsWoman

Użytkownik

Może to okaże się pomocne, bo znam firmę z-rosyjskiego.pl, która z tego co wiem zajmuje się tłumaczeniem wszelkiego rodzaju dokumentów w tym języku i na ten język. Tłumaczeniem stron w Internecie też się zajmuja, bo to przeciez taki sam tekst do przetłumaczenia jak treść drukowana. Cennik znajdziesz na ich stronie.
#2016-07-25 11:36:14 

FrytekBezOleju

Użytkownik

Cena akurat nie jest dla mnie tak ważna jak dokładność w tłumaczeniu. Wystarczy jedno przekręcone slowo i z informacji robie się po prostu plotka, a wten sposób portal może stracić na wiarygodności.
#2016-07-25 11:55:36 

DreamsWoman

Użytkownik

Wiem, że robią doskonałe tłumaczenia.Wykonują też tłumaczenia tekstów specjalistycznych z rosyjskiego więc są obecni na szeroko pojętym rynku biznesowym. W ten sposób budują swoją markę, bo reklama z ust do ust jest przekazywana bardzo szybko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015