#2016-07-20 02:20:46 

Jaskółeczka

Użytkownik

Hej Kochani! Jestem nowicjuszką w bartnictwie. Przeczytałam już kilka pozycji, trafilam na kilka jakichś blogów, ale wciżą mnie nurtuje pytanie, jak azłożyć pasiekę tak, by się ona utrzymała i w ogole wszystko było w porządku. Co polecicie?
#2016-07-20 04:44:33 

Kotek

Użytkownik

Jak trafiłaś na branżowe pisma, albo literaturę, to na pewno tam coś było na ten temat napisane.
#2016-07-20 07:03:35 

Jaskółeczka

Użytkownik

No ale wiesz… bez wykształcenia w tym kierunku to niektórepojecia po prostu też ciężko mi jest zrozumieć. Nie wiem, czym są odkłady i to wszystko, nauka żargonu dopiero przede mną.
#2016-07-20 08:28:13 

Vinna

Użytkownik

Cześć Skarbie! Słuchaj jak chcez mieć dobre informacje o tym, jak założyć własną pasiekę, to najlepiej będzie, jak wejdziesz na stronę pszczeliazyl.pl/blog/jak-zalozyc-pasieke/. Tam masz napisane krok po kroku, jak powstaje taka pasieka, co należy zrobić, jakie dzialania przedsięwziąc. Też o ile pamiętam, to coś o uwarunkowaniach prawnych masz napisane. Zreszta jest też i forum, na którym na pewno dowiesz się dużo ciekawych i przydatnych rzeczy ;)
#2016-07-20 11:03:17 

Jaskółeczka

Użytkownik

Właśnie o takie kompendium mi chodziło :) Widzę, że generalnie fajny portal, na którym jest dużo o pszczelarstwie :) Dzięki koleżanko za tego linka, jestem dłużniczką :) Całuski!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015