#2016-07-20 00:58:54 

Karmel

Użytkownik

Cześć internauci. Nie wiecie czasem czy są organizacje udzielające wsparcia w związku z produkcją filmową. Może jest ktoś kto miał okazję już brać udział w czymś takim i jest w stanie podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Byłbym zobowiązany za takie informacje.
#2016-07-20 03:55:17 

MrocznaBasia

Użytkownik

To zadzwoń do biura informacji a się dowiesz ;)
#2016-07-20 06:46:55 

Kotek

Użytkownik

Niektórzy to są dowcipni, nie da się ukryć. Uważam, że powinieneś poszperać nieco. Ja znalazłem tą firmę poznanfilmcommission.pl/pages/oferta. Myśle, że można spróbować i chociażby dowiedzieć się na jakiej zasadzie udzielają wsparcia. Wierze, że pomogłem. Nie dziękujcie ;) Pozdrowienia
#2016-07-20 08:46:08 

MrocznaBasia

Użytkownik

Dzień dobry. Moim zdaniem pomogłeś. Przejrzałam stronkę i wydaje się być ciekawa ta współpraca. Dobrze, że oferują wsparcie finansowe, wydaje mi się, że młodym filmowcom coś takiego przydaje się najbardziej. Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to istotne jest także to, aby pomogli pozałatwiać te wszystkie sprawy formalne. Ja sama bym sobie z tymi dokumentacjami chyba nie za specjalnie poradziła. No, ale do odważnych świat należy, dlatego powodzenia i czekamy na pierwsze produkcje filmowe. Pozdrowienia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015