#2016-07-18 09:50:01 

Jaskółeczka

Użytkownik

Cześć Wam. Chciałabym Was o coś zapytać. Otóż.. co myślicie o seksownych bieliznach? Taki specjalnych, prowokujących itp. Ja sama nie wiem.. mój chłopak kilka razy mnie namawiał i pytał, czy się tak dla niego nie ubiorę no ale sama nie wiem.. mocno się wstydzę. Po pierwsze nie mam idealnej figury a po drugie nie wiem czy to jednak trochę nie poniżające.. co o tym myślciie?
#2016-07-18 10:22:31 

Hela

Użytkownik

Poniżające, oszalałaś? Ja dostałam prezent na wieczór panieński, naprawdę piękny i uwodzicielski komplet bielizny. Ubrałam go na noc z moim ukochanym i musze Ci napisać, że nigdy nie widziałam go aż tak nakręconego. Ja też się czułam inaczej, mocno pożądana i ogólnie bardzo mi to odpowiadało.
#2016-07-18 11:12:09 

MajaTheBee

Użytkownik

No ja to samo, postawiłam na sexy lingerie i też miałam przez chwilę obawy, czy się nie wygłupię, że mnie mój chłopak nie wyśmieje itp. Nic bardziej mylnego! Oszalał z radości i ekstazy ;p i wcale nie przesadzam, bo chyba trafiłam w jakąś jego fantazję bo mega mu się spodobało.. także myślę, że nie ma co przesadzać i z góry się uprzedzać na coś, co może bardzo się podobać jednej i drugiej stronie.
#2016-07-18 12:23:28 

Vinna

Użytkownik

Ja się przełamałam i zamówiłam erotyczny kostium lolitta i naprawdę nie żałuję. Po nim było jeszcze więcej przebrań i bielizn i mega to dużo dało naszemu współżyciu. Także nie masz w ogóle czego się przejmować! Robisz coś z ukochaną osobą i tyle, to się liczy a reszta to Twoja głowa i pomysły.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015