#2016-07-13 06:03:15 

SkokWWode

Użytkownik

Planuje zalozyc niewielka hurtownie, a ze jestem nieco na bakier z informatyka, zastanawiam sie czy nie skorzystac z uslug jakies zewnetrznej firmy informatycznej. Konkretnie z jakich usług radzilibyscie mi skorzystac?
#2016-07-13 08:06:22 

Burgat

Użytkownik

Przede wszystkim musisz zorientowac się, jakie oprogramowanie będzie Ci potrzebne i już przy tym będzie Ci potrzebna zewnętrzna pomoc. Takie firmy jak Indata Solutions znają się praktycznie na wszystkim, co związane z informatyką, więc ktoś od nich na pewno Ci wszystko wyjaśni i podpowie w co warto inwestowac, a co na razie możesz sobie odpuścić. Moim zdaniem na start potrzebujesz dostępu do podstawowego oprogramowania biurowego. Administracja serwerem firmowym to też zadanie dla kogoś z zewnątrz, podobnie jak przygotowanie witryny lub sklepu internetowego i jego późniejsza promocja.
#2016-07-13 10:33:35 

BratJadzi

Użytkownik

Nie wiem skąd jesteś, ale jak interesują Cię ogólne usługi informatyczne Warszawa daje Ci możliwość szybkiego dotarcia do najlepszych podmiotow z branży. Możesz im zlecić praktycznie wszystko, co związane z informatyką. Co ciekawe, jak korzystasz z usług takiej firmy, to nie musisz nawet kupować oprogramowania biurowego, tylko płacisz abonament i korzystasz z niego w chmurze. Wystarczy tylko dostęp do Internetu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015