#2016-07-07 22:55:52 

Vinna

Użytkownik

Moja firma będzie miała swoje stanowisko na festynie w niewielkim miasteczku. Część produktów będziemy sprzedawać, ale chcemy też przyciągnąć klientów rozdając coś za darmo w ramach sponsoringu. Co będzie najbardziej przyciągać uwagę?
#2016-07-08 01:36:34 

FrytekBezOleju

Użytkownik

Ja się bardzo ucieszyłem , gdy dostałem czekoladkę reklamową. Niby nic takiego, a jednak bardzo cieszy, jak dostaniesz coś za darmo. Wszystko zależy od nazwy firmy, jak będzie miała chwytliwą nazwę to zostanie zapamiętana, ale zbyt trudna nazwa przy najlepszych giftach wyleci z głowy. Tak czy siak, uważam, ze to działa. Przynajmniej na mnie.
#2016-07-08 04:16:11 

Ermata

Użytkownik

Haha, no tak darmowe produkty reklamowe zawsze cieszą. Kto nie lubi dostać czegoś za darmo. Ja bym na tym nie oszczędzała. Im fajniejszy gift, tym większa szansa, że trafi w coraz bardziej wybredne gusta.
#2016-07-08 04:32:28 

BratJadzi

Użytkownik

Jak nie wiesz gdzie szukać takich rzeczy. Spróbuj na Bonnum.pl. Mają ogromny wybór od luksusowych towarów takich jak wina, portfele, po prostsze długopisy i koszulki.
#2016-07-08 05:19:45 

MrocznaBasia

Użytkownik

Njalepsze będzie coś co będzie łączyło logo imprezy lub festynu z waszym logiem lub samym hasłem. Możecie nawet swoje logo umieścić gdzieś z boku dużo mniejsze. Chodzi o ty by ludzie chcieli to mieć. Jakąś pamiątkę z imprezy, a reklama będzie niejako przy okazji. Niezbyt nachalna.
#2016-07-08 07:27:51 

Jaco22

Użytkownik

Jeśli sponsorujecie festyn, to nie ma problemy. Możecie dać wielki baner. Albo najlepiej zorganizujcie jakąś atrakcję dla dzieciaków np. dmuchany zamek do skakania z waszym logo. Wszyscy was pokochają. Dzieciaki nie będą chcieli zejść z tego a rodzice pewnie kupią od was w tym czasie nie jeden produkt. Nie wiemco dokładnie produkuje wasza firma, ale w gruncie rzeczy to nie ma takiego znaczenia. Na pewno dotrzecie do rodziców i wszystkich dorosłych, którzy będą z dziećmi, a pewnie będzie ich wielu.
#2016-07-08 09:17:01 

DreamsWoman

Użytkownik

Świetny pomysł, sama bym na takie coś nie wpadła. Genialne. Brawa dla pana wyżej.
#2016-07-08 09:50:37 

Vinna

Użytkownik

Muszę to jeszcze przemyśleć, jest tak dużo możliwości, że sama już nie wiem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015