#2016-07-07 23:13:11 

MrocznaBasia

Użytkownik

hej! Od pewnego czasu szukam niedrogiej i sprawdzonej hurtowni butów dobrej jakości. W grę będą wchodziły duże zamówienia wiec najmilej widziane będą namiary na jakiegoś importera. Proszę o szybką pomoc za którą z góry serdecznie dziękuję.
#2016-07-08 01:30:28 

Ermata

Użytkownik

Szukałaś w Wólce Kosowskiej? Jest tam bardzo dużo niedrogich hurtowni obuwia dobrej jakości. Moja siostra ma sklep z butami i własnie tam się zaopatruje. Musze przyznać że modele są bardzo ciekawe, wygodne i wytrzymałe. Często podkradam jej co nieco więc w kwestii recenzji mogę powiedzieć bardzo dużo :D. Pozdrawiam.
#2016-07-08 01:57:59 

MrocznaBasia

Użytkownik

Powiedz prosze jak nazywa się ta hurtownia.
#2016-07-08 03:44:40 

Kebabojad

Użytkownik

Ja robię zamówienia w hurtowni Beyors z Wólki Kosowskiej bo mają najlepsze ceny nie tylko pod Warszawą ale chyba w całym kraju. Wysyłki są realizowane szybko, nigdy nie miałem takiego przypadku żeby coś przyszło niekompletne albo niezgodne z zamówieniem. Jeśli masz pytania to z chęcią odpowiem.
#2016-07-08 05:12:36 

MrocznaBasia

Użytkownik

Mam pytania :) – czy to hurtownia z butami damskimi czy też dostanę tam męskie? No i jeśli mógłbyś dać jakiś link bo nie mogę ich znaleźć w sieci.
#2016-07-08 07:08:44 

Kebabojad

Użytkownik

Mają tak damskie jak i męskie buty a najlepsze jest to że naprawdę jest w czym wybierać, ilość modeli i typów jest naprawdę olbrzymia. Prześlę Ci od razu stronkę z numerami telefonów i mailami - beyors.eu/kontakt,12. Polecam zaglądać regularnie na podstorne wyprzedaże bo można tam znalezc prawdziwe perełki.
#2016-07-08 08:07:38 

MrocznaBasia

Użytkownik

Bardzo dziękuję za pomoc. Wszystko już mam, przejrzałam stronke z wyprzedażami i musze przyznac ze ceny mają bardzo konkurencyjne. Trochę już widziałam ofert hurtowników i importerów ale to sa ceny jakby u producenta :D. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015