#2016-07-04 02:42:21 

BratJadzi

Użytkownik

Z punktu widzenia klienta i biznesmana – chętnie chodzicie na takie imprezy? Jak to jest? Warto je organizować? Wydaje mi się, że to dobry pomysl, ale nie wiem, może lepiej celować w coś bardziej oficjalnego? Mógłbym urządzic jakąś galę, bankiet… Mam firmę ogrodniczą i piknik jest bardzo w jej temacie, trawa, kwiaty i w ogole, jednak może czasem warto się wyłamać ze schematu…
#2016-07-04 04:31:47 

Vanessa

Użytkownik

Bardzo lubię imprezy integracyjne Poznań to moje miasto i cieszę, że tu mieszkam, bo ciągle pojawiają się jakieś fajne eventy. Pikniki są najlepsze, bo takie luźne i każdy może dołączyć, bez strachu. To chyba dodaje klientow, co? Poza tym nie uważam, żeby schemat pikniku i ogrodu był zły, jest super.;D
#2016-07-04 04:48:29 

Jaco22

Użytkownik

wiesz co, takie dylematy najlepiej rozwiązują agencje imprezowe z Poznania ostatnio mamy naprawdę świetną pogodę i mi się wydaje, że wszyscy wolą się bawić w plenerze, ale firma najlepiej pomoże ci przemyśleć co ci się opłaca i jak powinienes się sprofilować.
#2016-07-04 05:36:11 

Hela

Użytkownik

Ja też lubię pikniki. Kolega ma rację, w taką pogodę szkoda zamykać się gdzieś pod dachem. Ale nie wiem, może te agencje też robią bankiety w plenerach? Na pewno. To byłaby ciekawa opcja, suknie wieczorowe i tak dalej.
#2016-07-04 08:03:57 

Kebabojad

Użytkownik

z każdego punktu widzenia to jest dobry pomysł;) firmowe pikniki w stolicy wielkopolski robią cuda w kontaktach z klientami i integrują samą firmę. Przerabiałem to, więc wiem, co mówię. Bankiety też są ciekawe, ale bardziej zamknięte, ja bym je zatrzymał na jakieś specjalne okazje, np. rocznice firmy. Do ogólnej promocji jednak bardziej polecam pikniki.
#2016-07-04 08:12:58 

Hela

Użytkownik

No, w sumie to zależy od okazji. Ale ja tam myślę, że kazda impreza jest dobra.;)
#2016-07-04 08:27:55 

Burgat

Użytkownik

Przede wszystkim zastanów się nad wybraniem dobrej firmy eventowej, gdy to zrobisz to o nic się nie musisz martwić, cokolwiek będzie to będzie sukces. Ale ja też wolę pikniki, przynajmniej o tej porze roku, są pelne słońca i az milo się pointegrować;)
#2016-07-04 09:05:02 

BratJadzi

Użytkownik

Dziękuję za komentarze, na pewno przemyślę wasze uwagi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015