#2016-06-23 05:23:34 

MajaTheBee

Użytkownik

Cześć moje drogie. Każda prawdziwa kobieta powinna mieć zestaw takich uniwersalnych kosmetyków czy tez lekarstw, których może używać w nagłych sytuacjach. A o kosmetyki chodzi mi o takie do pielęgnacji twarzy, jakieś peelingi, złuszczanie, nawilżanie, pielęgnacja. Ja już ma swoje typy, ale chcuałabym jeszcze coś dołożyć do swojej domowej kosmetyczki i apteczki. Co możecie polecić z własnego doświadczenia, czego wy używacie na co dzień? Chętnie zapoznam się tutaj z Waszymi ulubionymi kosmetykami, których używacie, a może i ja skoszystam z nich i będę się czuła jeszcze lepiej.
#2016-06-23 08:14:43 

Vanessa

Użytkownik

No ja Ci mogę polecić mój produkt numer 1, którym jest właściwie cała seria Effeclar. Obojętnie , co kupisz, to będzie Ci pasowało. Tutaj bez-recepty24.pl/la-roche-posay-effaclar-oczyszczajacy-zel-do-skory-tlustej-i-wrazliwej-200ml.html znajdziesz akurat mój ulubiony żel oczyszczający. Ten jest akurat do cery tłustej i wrażliwej, ale bez problemu znajdziesz też inne, jak potrzbujesz, to akurat wybór jest u nich dość duży.
#2016-06-23 09:27:43 

BigosuNieJadam

Użytkownik

No popatrz, Ty Effeclar, a ja wolę Pharmaceris. Tutaj jest mój ulubiony peeling bez-recepty24.pl/pharmaceris-t-sebo-almond-peel-krem-peelingujacy-ii-stopien-50ml.html, bez którego nie wyobrażam sobie dnia. Z nim skóra jest o wiele lepsza i naprawdę ten żel działa i to całkiem dobrze.
#2016-06-23 11:25:19 

MajaTheBee

Użytkownik

Moją ulubioną marką jest Vichy akurat i produkty tej firmy są dla mnie bardzo dobre. Ostatnio polubiłam te kapsułki bez-recepty24.pl/vichy-dercos-ampulki-pro-dla-kobiet-18x6ml.html bo działają rzeczywiście tak dobrze, jak są reklamowane. Jeszcze Liftactiv od Vichy jest bardzo dobry, miałam okazję sprawdzić sama.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015