#2016-06-16 08:45:52 

Vanessa

Użytkownik

Dzień dobry. Piszę tu dzisiaj w takiej chyba dość nietypowej sprawie. Otóż chodzi o to że mój narzeczony ciągle się martwi o to, że ma za małego i że mnie nie zadowala. A jest zupełnie inaczej, bo mimo, że on naprawdę ma małego, to zadowola mnie i to bardzo. No ale jednak żeby przestał truc mi głowę, to wpadłam na taki pomysł, żeby mu samemu coś kupić, nie wiem, może jakąś pompkę albo tabletki, to może się ucieszy, penis mu się powiększy i przestanie tak marudzić, bo teraz to nic zupełnie o niego nie dociera. Uparł się, wpadł w takie kompleksy i koniec.
#2016-06-16 09:57:22 

Hela

Użytkownik

No niektórzy już tak poprostu mają i co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Uparci jak nie wie i żadne gadanie nic nie da. A jesteś pewna, że to do napewno dobry pomysł jest? Nie obrazi się i nie zamknie w sobie przez to jeszcze bardziej?
#2016-06-16 12:24:57 

Vanessa

Użytkownik

Nie, na pewno nie. Mamy razem ogromne poczucie humoru i dam sobie rękę uciąć, że on będzie z tego nawet zadowolony, że to wzięłam sprawę w swoje ręce. Hehe.
#2016-06-16 13:16:35 

Jaco22

Użytkownik

Cześć. Jak chcesz coś zrobić, to może tabletki. Koszt Size Power nie jest wielki, a w każdym razie się opłaca. Cena do jakości się tutaj sprawdza, a warto w to zainwestować. Albo jak chcesz coś innego, to możesz wypróbować XtraSize receptura tego specyfiku to same naturalne składniki i działa to akurat bardzo dobrze, sam mogę to polecić.
#2016-06-16 13:50:02 

Vanessa

Użytkownik

: Super, że jakiś facet się znalazł, który poleca też takie rzeczy. Ja właśnie przed chwilą znalazłam taką stronę Penis Pills Rank, gdzie zestawione zostały właśnie różne takie tabletki na powiększanie penisa, więc można wybrać. I te, o których mówisz też tam są więc wybór musi być dobry :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015