#2016-06-13 04:43:04 

MajaTheBee

Użytkownik

Hej kochane! Słuchajcie, nie wiem, czy Wy macie taki problem ze swoim facetem, jak ja, ale od dłuższego czasu mu mówię, żeby sobie kupił nowe buty, bo ma ich za mało. On mi zawsze mówił, że mu 4, czy 5 par wystarczy, a przecież są różne okazje. Więc postanowiłam wziąć sprawę we własne ręce. Tylko teraz tak… on jest trochę taki dresik, ale z drugiej strony lubi się też dobrze ubrać w marynarkę, jakieś materiałowe spodnie. Szukam dla niego jakichś idealnych butów, ale właśnie nie wiem, czy mu w taim razie kupić jakieś trampki, czy coś w ten deseń do tej marynarki? Czy lepiej półbuty?
#2016-06-13 05:35:11 

ZetkaCzyRMF

Użytkownik

Hej! Słuchaj, to kwestia indywidualna tak? Czy w ogóle nosil trampki, albo półbuty? Ja Ci powiem, że z mojej perspektywy noszenie trampek do czegoś bardzeij eleganckiego, to po prostu herezja. Ale zrobisz jak uważasz. Po prostu znajdź najlepiej jakiś dobry sklep internetowy z butami męskimi, gdzie mają w ofercie najróżniejsze buty, zestaw to sobie z tym, co nosi, tak mniej więcej przynajmniej i jakieś mu wybierz. Żadna z nas raczej Ci enie odpowie na pytania dotyczące twojego faceta :P

#2016-06-13 08:31:45 

MajaTheBee

Użytkownik

Hm… no właśnie myślałam tylo o tych trampkch…. Sama nie wiem. Może rzeczywiście kupię mu półbuty. Ale dzięki za chęć pomocy, tak czy inaczej :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015