#2016-06-06 04:54:50 

MrocznaBasia

Użytkownik

Cześć, szukam jakiegoś sklepu, najlepiej internetowego, z dobrej jakości odzieżą męską w atrakcyjnych cenach. Mozecie podrzucić jakiś adres albo przynajmniej podpowiedzieć, gdzie najlepiej szukać. Z ciuchami dla siebie nie mam problemu, bo już mam kilka upatrzonych sklepów, ale teraz szukam rzeczy dla chłopaka, bedę wdzięczna za podpowiedzi.
#2016-06-06 05:07:09 

Ermata

Użytkownik

A czego konkretnego szukasz? Jeśli chcesz kupić jakąś fajną kurtkę, to spójrz pod ten adres reyoung.pl/32-tanie-skorzane-kurtki-meskie. Mają duży wybór niedrogich kurtek skórzanych. Zwykłe ciuchy typu spodnie, koszulki lub bluzy kupuję w zwykłych sklepach sieciowych.
#2016-06-06 07:32:41 

MrocznaBasia

Użytkownik

W tej chwili szukam spodenek męskich na lato, ale przydadzą się również jakieś fajne t-shirty albo polowki, ewentualnie normalne spodnie męskie byle to nie były jeansy, bo latem chodzenie w takich spodniach to koszmar i chłopak zabiłby mnie pewnie za taki prezent;) Wystarczy, jak podrzucicie mi jakis adres internetowy do sklepu odzieżowego, nie musi być szczegółowy link.
#2016-06-06 09:28:13 

Ciezar

Użytkownik

Podtym wczesniej już podanym adresem w sklepie Reyoung można znalesc tego typu rzeczy. Trudno powiedziec mi czy ceny na wszystko są maksymalnie konkurencyjne, ale akurat ceny spodenek wydają się calkiem spoko. Jak chcesz kupic chłopakowi coś markowego, to w tym sklepie teżz znajdziesz tego typu rzeczy, takze warto zajzeć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015