#2016-05-05 21:30:27 

BratJadzi

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Można rzec, że jestem facetem idealnym. Pamiętam o naszej rocznicy! Wypada ona w przyszłym tygodniu. To już dwanaście miesięcy, odkąd jesteśmy razem. Jest wspaniale! Zastanawiam się tylko, w jaki sposób zaaranżować ten dzień. Myślałem o kolacji przy świecach. Lepiej w domu, czy w restauracji?
#2016-05-05 23:05:54 

Kotek

Użytkownik

Zapomniałeś o najważniejszym! A kwiaty? Pięknego bukietu pachnących kwiatów nie daje się tylko w momencie, gdy ma się za coś przepraszać. Kobiety chyba właśnie najbardziej lubią dostawać je tak bez okazji, a co dopiero przy tak ważnych okazjach jak rocznica bycia razem.
#2016-05-06 01:41:09 

Kebabojad

Użytkownik

Ach, młodzież. Ciekawe, czy będziesz taki zadowolony z życia i z Waszego związku za kilka lat. Na początku zawsze jest różowo. Tak czy inaczej, nie odbieraj tego źle – życzę Ci jak najlepiej! Haha :). Naprawdę.
#2016-05-06 02:14:08 

BratJadzi

Użytkownik

Nie zapomniałem o kwiatach haha, na razie snuję takie wstępne plany. No ale jeśli już jesteśmy przy kwiatach, to jakieś kwiaciarnie Kraków – polecacie? Najlepiej właśnie żebyście polecili mi coś w tym mieście, nie chcę jechać za daleko po bukiet.
#2016-05-06 04:53:58 

Kebabojad

Użytkownik

Wcale nie musisz jeździć, stary ;). Nie słyszałeś o niezawodnych kwiaciarniach wysyłkowych? Składasz zamówienie, dostarczone zostanie w wybranej przez Ciebie godzinie, w dodatku nawet nie musisz uruchamiać weny twórczej jeśli chodzi o bilecik.
#2016-05-06 05:11:29 

BratJadzi

Użytkownik

No właśnie nie słyszałem. Ale super! Bardzo ułatwiłoby mi to zaplanowanie dnia. Czy w Krakowie jest coś takiego? Nie wiem czy nie umknęła Ci informacj że jestem właśnie z tąd.
#2016-05-06 08:02:23 

Kebabojad

Użytkownik

Widziałem, że jesteś z Krakowa, to tak jak ja ;). A co do kwiaciarni, to miałem na myśli motyli-raj.pl. Zresztą tu masz link, gdzie możesz poczytać o misji kwiaciarni i więcej szczegółów dotyczących samego zamówienia i jego dostawy: motyli-raj.pl/pl/i/O-nas/20. Pozostyał Ci tylko wybór najpiękniejszego bukietu. Mi osobiście przypadły do gustu pastelowe róże, ale jeśli dziewczyna jest Ci szczególnie droga, to kup może sto czerwonych róż. Taki gest!
#2016-05-06 10:10:44 

MrocznaBasia

Użytkownik

O matko, jak ja chciałabym dostać coś takiego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015