#2016-04-29 05:15:29 

DreamsWoman

Użytkownik

Witam. Dwa i pół roku temu urodziłam dziecko, z którym siedziałam w domu. Poszedł właśnie do przedszkola i postanowiłam, że w końcu zrobię cos dla siebie. Chcę schudnąć ale tak, żeby mi efekty zostały a nie wróciły przy pierwszej lepszej koolacji u rodziny. Myślałam już o diecie przez internet bo u mojej koleżanki się sprawdziło. Proszę powiedzcie mi jak to zrobić, żeby było dobrze?
#2016-04-29 06:39:06 

MrocznaBasia

Użytkownik

Żeby było dobrze, to musi być długo. Nie całe lata, ale kilka-kilkanaście miesięcy conajmniej. Nawet jesli schudniesz szybciej to trzeba to potem ugruntować, żeby nie wróciło – tak jak mówisz. Poza tym, chodzi też o to, aby wyjść z tej obsesji, w którą każdy przy odchudzaniu wpada – typu kompulsywne liczenie kalorii, spalania itd. Do tego juz przyda ci się trening personalny z profesjonalistą, który poprowadzi cię od początku do końca.
#2016-04-29 07:47:16 

DreamsWoman

Użytkownik

Zastanawiałam się nad trenerem, ale obawiam się, że mąż byłby zazdrosny więc nie wiem co z tego wyjdzie.
#2016-04-29 10:04:51 

MrocznaBasia

Użytkownik

To weź sobie kobietę, co ci szkodzi. Na portalu idenatrening.pl są zarówno mężczyźni jak i kobiety, wybierasz tego trenera, który najbardziej ci odpowiada. Ja zdecydowałam się na trenera przez internet bo kiedy był mi potrzebny trening personalny Wrocław miał akurat człowieka, którego szukałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015