#2016-04-26 02:43:26 

Jaskółeczka

Użytkownik

Moja mama ma iostatnio ogromny problem z zębem, boli ją, nie wiadomo co się dzieje. Chcę ją wziąć na zrobienie zdjęcia żeby od razu potem iść do lekarza i nie tracić czasu na skeirowania itd. Gdzie wy robicie? Ja nie robiłam od bardzo dawna to nie wiem co i jak.
#2016-04-26 04:31:46 

Vinna

Użytkownik

Cóż, ja bym ci porponowała, żeby zrobić zdjęcie już od razu u dentysty. Na pewno będzie to lepsze, bo tak jak mówisz, lekarz od razu powie co się dzieje i co z tym zrobić. Jeśli chodzi o rentgen zęba Poznań i okolice to tylko duodenti może ci dać obsługe i leczenie na miarę nowczesnych metod, a nie postpeerelowskich. Zdecydowanie polecam, ja nigdzie indziej nie chodzę.
#2016-04-26 06:34:20 

DreamsWoman

Użytkownik

Też tak myślałm, żeby taką taktykę obrać, ale nie byłam pewna gdzie mogę. Fajnie, ze to mówisz. Zastanawiałam się też gdzie mogłabym sobei swoje zęby wybielić i jeżeli da radę to od razu też się umówię, żeby było łatwiej logistycznie. Sama dawno u dentysty nie byłam, więc pewnie leczenie teśż będzie mi potrzebne, ale cóż, przynajmniej zrobię to raz a dobrze.
#2016-04-26 08:52:25 

Vinna

Użytkownik

Ludzie nie mają pojęcia, że problemy z zębami moga generować wiele innych kłopotów ze zdrowiem a tak naprawdę to powinien być priorytet.
#2016-04-26 09:08:31 

Jaskółeczka

Użytkownik

Właśnie o tym też słyszałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015