#2016-04-18 03:32:09 

Jaco22

Użytkownik

Mój syn własnie wrócił z kilkudniowej wycieczki i przyniósł mi do domu niespodziankę z podróży – wszy. Prośba do was, jaki środek jest najlepszy i czy moglibyście pokazac mi opakowanie żebym nie robił sobie wstydu w aptece i nie stal tam godzine przebierając w środkach na pasożyty. Moje miasto jest małe, wszyscy sie znaja, wiec chce temat zalatwic szybko bez przeciągania. Dziękuję
#2016-04-18 05:55:21 

MrocznaBasia

Użytkownik

No cóż :)... tak wygląda kartonik dobrego środku na wszy: aptekamini.pl/category/dziecko-wszy . Nieźle to wykombinowałeś ale nie ma co sie az tak wstydzic, takie rzeczy sie zdazaja i lepiej jest kupić środek i sie wyleczyc niz nie robic nic. Wszyscy, chyba, to rozumieja.
#2016-04-18 07:53:12 

Burgat

Użytkownik

Chyba trafiłem na odpowiedni temat bo potrzebuje dowiedziec sie jaki lek na ból głowy dostepny bez recepty jest najskuteczniejszy i od razu prosze o zdjęcie opakowania zebym mogl wysłać je dziewczynie nie mówiącej po polsku. Pokaze zdjecie aptekarce i po klopocie.
#2016-04-18 09:26:03 

Passeratti

Użytkownik

Masz tu listę różnych leków ze zdjeciami opakowań: aptekamini.pl/category/bez-recepty-preparaty-przeciwbolowe , nie wiem tak szczerze jaki lek jest najlepszy na ból głowy, bo tez zalezy to od charakteru bólu, ćmiący, uciskający itd. Wydaje mi sie ze wszystkie dzialaja podobnie skutecznie. Pozdrawiam i powodzenia.
#2016-04-18 09:39:27 

Burgat

Użytkownik

Dzięki za pomoc, własnie tez znalazłem sobie na tej stronie, z tym że wszedłem przez główną stronę - aptekamini.pl/ i po lewej stronie wybrałem bez recepty. Niezbyt dobrze mi to wyszło bo są tam nie tylko leki od bólu głowy, także dzieki za bezposredni link i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015