#2016-04-08 05:06:05 

Vanessa

Użytkownik

Heeej Wam! Mam wielką prośbę do Was, interesuje mnie znalezienie dobrego gabinetu stomatologii estetycznej w Warszawie, ale jako, że nie jestem bezpośrednio ze stolicy, mam kłopot ze znalezieniem takiego ;) Czytałam trochę opinii różnych na Internecie, ale i tak trudno mi się na coś zdecydować. Chciałabym Was, dobrzy ludzie ze stolicy prosić, żebyście coś doradzili i polecili mi jakiegoś dobrego stomatologa ;) Pozdrawiam!
#2016-04-08 06:03:55 

ZetkaCzyRMF

Użytkownik

Hmm.. przeglądnij sobie w wyszukiwarce frazę: chirurg stomatolog Warszawa i popatrz po linkach ;) potem poczytaj o opiniach na temat danego gabinetu, co inni ludzie o nim myślą itp. ;) myślę, że to będzie w miarę wiarygodne i wybierzesz dobrego lekarza ;)
#2016-04-08 06:29:24 

Vanessa

Użytkownik

No właśnie wpisywałam Warszawa stomatolog i nie mogę się zdecydować ;) liczyłam na to, że mi doradzicie, ale chyba póki co to tak średnio.. jak jest za duży wybór, to potem nie wiadomo do kogo się skierować. Przynajmniej ja tak mam
#2016-04-08 06:55:47 

Burgat

Użytkownik

Krótko i na temat, polecam Dental Gallery, gdzie są prawdziwi eksperci i mają dużo nowoczesnych rozwiązań. Ceny jak na Warszawę są niskie, a jednak jakość jedna z wyższych. Wypracowali sobie naprawdę dobrą renomę i mogę Ci śmiało ich polecić ;)
#2016-04-08 07:47:02 

Passeratti

Użytkownik

Tak jak kolega wyżej napisał, byłem również u nich i zaproponowali mi nowoczesny aparat na zęby, którego w ogóle nie widać i jestem niezwykle z niego zadowolony.
#2016-04-08 09:31:08 

Vanessa

Użytkownik

No proszę, jednak ktoś mi pomógł ;) sprawdzę sobie ten gabinet ;) dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015