#2016-02-26 04:08:35 

Ciezar

Użytkownik

Chciałem zapytać, czy na trampolinę mogą wchodzić tylko dzieci, czy dorośli także mogą się tutaj bezpiecznie pobawić. Znajomi wchodzą, ale nie mam pewności czy nie zepsuje tego drogiego, jakby nie patrzeć sprzętu.
#2016-02-26 06:30:42 

MrocznaBasia

Użytkownik

Możesz spokojnie wejść i dobrze się bawić. Sprawdź tylko czy masz odpowiednią wagę do jakości trampoliny. Na opakowaniu powinno być wszystko napisane. Na początku próbuje jednak od niewielkich ewolucji bo może się zakręcić w głowie.
#2016-02-26 08:43:01 

Kotek

Użytkownik

Możesz wejść na trampolinę, ale tylko pod warunkiem, o którym piszę koleżanka oraz tym, że masz zamontowane wszystkie zabezpieczenia na trampolinie. Ważne są dwa elementy tj. osłona na sprężyny do trampoliny oraz siatka zabezpieczająca. Jeśli tego nie masz to może być niebezpiecznie.
#2016-02-26 09:55:12 

MajaTheBee

Użytkownik

Mi brakowało właśnie siatki, która porwała się na wietrze. Na szczęście udało mi się kupić wytrzymałą siatkę do trampoliny 305 w sklepie beamar-trampolina.pl i problem mam z głowy.
#2016-02-26 12:05:11 

Burgat

Użytkownik

Czyli latem można się nieźle pobawić w gronie znajomych i rodziny. Już widzę tego grilla i skakanie na trampolinie. Oczywiście wszystko bez udziału alkoholu, żeby niczego sobie nie zrobić. Dzieci mogą być trochę złe, że starsi nie dopuszczają do ich ulubionej zabawki. W końcu my też musimy się trochę wyszaleć i zadbać o swoją linię, to chyba oczywiste.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015