#2016-02-12 07:16:53 

MajaTheBee

Użytkownik

Witajcie. Zbliża się teramin oddania mojej magisterki i szukam kogoś, kto służy pomocą w pisaniu i sprawdzaniu prac magisterskich. Chciałabym, żeby ktoś sprawdził moje dzieło pod względem poprawności stylistycznej, gramatycznej itp., a także pod względem poprawności przypisów i bibliografii. Sprawdzenie od strony technicznej również się przyda. Chodzi mi o to, żeby promotor nie kazał mi poprawiac mojej pracy ze względu na głupie błędy, bo już jest na to mało czasu, ani żeby z powodu błedów nie obniżył mi oceny.
#2016-02-12 10:08:26 

BratJadzi

Użytkownik

Inni studenci raczej ci tego nie poprawią. Zwróć się albo do absolwenta swojego kierunku, albo do specjalistycznej firmy, w której pracują redaktorzy zajmujący się korektą tego typu prac.
#2016-02-12 10:58:27 

MajaTheBee

Użytkownik

A gdzie na szybko znajde taką firmę? I czy nie będę musiała długo czekać na swoją kolej?
#2016-02-12 11:57:19 

BratJadzi

Użytkownik

W necie reklamują się firmy specjalizujące się w pisaniu i korekcie prac. Swoje dzieło możesz im przesłać drogą internetową, a oni odeślą ci sprawdzoną wersję również mailem albo pocztą na płycie CD. Myśle, że sprawdzenie pracy nie powinno im zająć dużo czasu. Korekta nie wymaga szukania materiałów i pisania od poczatku. Oni mają doświadczenie w sprawdzaniu prac, więc być może już w ciagu kilku dni uda ci się wszystko z nimi załatwić. A promotor nie powinien się do niczego przyczepić.
#2016-02-12 14:50:37 

MajaTheBee

Użytkownik

Byłoby super. Mam nadzieję, że nie znajdą jakichś błedów merytorycznych. Poprosze ich, żeby na to też zwrócili uwagę. Nie wiem tylko, ile to może mnie kosztować.
#2016-02-12 15:02:04 

BratJadzi

Użytkownik

To wszystko jest ustalane indywidualnie. Zależy m.in. od długości pracy oraz terminu realizacji, ale ceny są na studencką kieszeń ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015