#2016-01-12 09:13:01 

Vinna

Użytkownik

Cześć. Udało mi się namówić mojego świeżo upieczonego męża (powiedzmy, że było w tym trochę namawiania a trochę żądania :P) żebyśmy nasz miesiąc miodowy spędzili w Grecji. Mi się marzy niezapomniane wakacje na Krecie. Wczasy byłyby na początku września, więc myślę, że finansowo dalibyśmy radę :) Jak myślicie jak na pierwsze wakacje Kreta będzie ok?
#2016-01-12 09:34:06 

Burgat

Użytkownik

Haha, minutą ciszy uczcijmy wolność tego pana :P żartuję oczywiście, sam pamiętam negocjacje związane z miesiącem miodowym i nie narzekam :) Kreta jest bardzo ciekawą lokalizacją i do zwiedzania i do relaksowania się i do leżenia plackiem i opalania :P
#2016-01-12 10:26:51 

Hela

Użytkownik

Jeśli pozwolicie sobie na all inclusive to tym bardziej jest to fajna opcja na wakacje Grecja to ojczyzna jednych z najlepszych dań, nie zawiedziecie się. Taki wyjazd zostanie w waszych wspomnieniach, więc nie ma co oszczędzać, macie na to potem całe życie
#2016-01-12 11:05:18 

MrocznaBasia

Użytkownik

Szkoda, że u nas nie było mowy o takim miesiącu miodowym... Za to teraz porozmawiam z moim ukochanym i może wybierzemy się na takie spóźnione wakacje nowożeńców :) Napiszcie potem jak było na tej Krecie, czy tam faktycznie tak te szkodniki się panoszą:P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015