#2016-01-11 02:27:16 

BratJadzi

Użytkownik

Stosowaliście kiedyś jakąś terapię służącą przedłużaniu stosunku ? Czy warto iść w takiej kwestii do specjalisty czy wystarczą jakieś dobre suplementy? Ja wolałbym uniknąć wizyty u lekarza, bo to dość wstydliwy temat.
#2016-01-11 05:20:03 

Kebabojad

Użytkownik

Ja kiedyś wszedłem na forum dotyczące opóźniania wytrysku i znalazłem tam wiele różnych ogłoszeń i reklam. Nie wszystkie wydawały mi się wiarygodne, dlatego postanowiłem bliżej przyjrzec się oferowanym tam produktom. Gdy przyjrzałem się składom różnych suplementów, to składniki niektórych z nich wydały mi się podejrzane albo kompletnie nieznane, a inne zupełnie nieskuteczne. Z rezerwą podszedłem również do suplementów zawierających ziołowe składniki – nie byłem pewien ich skuteczności, ale pomyślałem, że przynajmniej nie zaszkodzą. W końcu zdecydowałem się na zamówienie zestawu preparatów zawierających wyłacznie naturalne składniki. Okazało się, że stosowane w tym samym czasie – tabletki, żel oraz spray przyniosły oczekiwane rezultaty.
#2016-01-11 07:21:44 

BratJadzi

Użytkownik

To znaczy? Jakie dokładnie zauważyłeś zmiany po zastosowaniu tych preparatów? Dobrze się po nich czułeś?
#2016-01-11 08:12:07 

Kebabojad

Użytkownik

No przede wszystkim seks był zdecydowanie dłuższy, a ja czułem się bardziej sprawny fizycznie i psychicznie. Stosowanie żelu oraz sprayu wpływa również na jakość doznań. Wzwód jest silniejszy i trwalszy. Co tu dużo mówić, trzeba samemu wypróbować.
#2016-01-11 08:51:40 

BratJadzi

Użytkownik

Powiem ci, że zachęciłeś mnie. Ciekawy jestem tylko, ile to będzie mnie kosztowało. Pamiętasz mniej więcej ceny tych produktów?
#2016-01-11 09:37:30 

Kebabojad

Użytkownik

No nie jest to najtańsza kuracja, ale myślę, że warta swojej ceny. Jedno opakowanie zawierające 60 tabletek to koszt ok. 125 złotych, żel kosztuje jakieś 85 zł, a spray – 60.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015