#2016-01-07 04:16:47 

SkokWWode

Użytkownik

Cześć, mam zadanie do szkoły, aby opisać jedną z form reklamy i ją szerzej przedstawić. Mamy wytyczne, żeby to było oryginalnego i niespotykanego nagminnie. Dlatego pomyślałem, żebyście mi doradzili co takiego mógłbym wybrać.
#2016-01-07 05:26:27 

Burgat

Użytkownik

Polecam opisać formę reklamy, która jest bardzo ciekawa, ale mało osób zdaje sobie z niej sprawę. Dobrym tematem pracy będzie animacja reklamowa Już spieszę z wyjaśnieniami. Jest to forma reklamy, która opiera się na tworzeniu specjalnych animacji na komputerze i późniejszym zwizualizowaniu tego w formie spotu reklamowego, grafiki 3D itp. Potem w telewizji są interesujące i dobrze zrobione reklamy zwierząt, postaci rodem z kreskówek czy superbohaterów. Do tego według mnie to jedna z ciekawszych form reklamy.
#2016-01-07 07:13:49 

Passeratti

Użytkownik

No kolega dobry pomysł Ci rzucił ;) animacja komputerowa ma szerokie zastosowanie w sektorze reklamowym. Jeśli chcesz zabłysnąć w szkolę to polecam ten temat również :P Opisz zadanie w oparciu o kilka spotów reklamowych, ewentualnie nawet odtwórz je na zajęciach i będzie pięknie.
#2016-01-07 08:20:36 

SkokWWode

Użytkownik

Dzięki za super pomysł, bardzo mi spodobał i myślę, że piąteczkę mam jak w banku ;)
#2016-01-07 09:53:24 

Vanessa

Użytkownik

Ewentualnie możesz przedstawić koncepcję reklamy jako formy manipulacji i wykorzystywaniu psychologii w niecnym celu ;P Wiesz, opisać podprogowy efekt sugestii i reklamy, głównie w stosunku do dzieci. To też może być bardzo ciekawa interpretacja zadania i możesz zrobić co, co nikt inny nie zrobi i tym samym zaimponować nauczycielowi ;) Ale to już kwestia indywidualna co wybierzesz, według mnie i animacja i negatywny wymiar reklam daje radę.
#2016-01-07 11:58:16 

SkokWWode

Użytkownik

Kolejny super pomysł dzięki, można na Was liczyć ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015